Accessories - Saffron
1376
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1376,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ložní prádlo

Ložní prádlo Saffron No 1 Collection je stejně jako naše postele vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Ložní prádlo pro Vaši Saffron postel šijeme z nejkvalitnější bílé 100% egyptské bavlny, která je mimořádně příjemná na dotyk a podporuje výjimečný pocit ze zdravého spánku. Pro dokonalé ladění s Vaší Saffron postelí je No 1 Collection doplněná o saténový lem v barvě postele. Na výběr jsou lemy v barvách: Chocolate Brown, Antracit, Camel, Levander, Green, Blue, Yellow, Silver a Red.

Přikrývky a polštáře

Pro dokonalý oddych a zdravý spánek nabízíme přikrývky a polštáře z ručně tříděného jemného husího prachového peří. Výjimečné vlastnosti peří, jako jsou hydroskopie (schopnost pohlcovat vlhkost), vzdušnost a hřejivost, nenahradí žádný umělý materiál. Na výběr máte širokou škálu rozměrů a hřejivostí. Saffron přikrývky a polštáře obsahují jen to nejkvalitnější prachové peří, které zůstane vzdušné a příjemně hřejivé mnoho let. Dopřejte si zdravý spánek plnými doušky.

Saffron polštář Trio

Unikátní tříkomorový polštář Trio Vám zaručí péřovou měkkost a zároveň správnou oporu hlavy. Je tvořený dvěma komorami s nejjemnějším prachovým peřím ve vnějších vrstvách a jednou komorou plněnou husím peřím uvnitř.

Saffron přikrývky

Vyberte si ze dvou typů přikrývek: Universal a Winter. Přikrývka Universal je vhodná na celoroční používání a teplá přikrývka Winter během chladných dnů.

Naše Saffron přikrývky jsou vyráběné z 100% jemného ručně třízeného husího prachového peří.

Hedvábné příslušenství

Hedvábné přikrývky a polštáře poskytují zvýšený komfort díky své schopnosti tepelné regulace reagující na tělesnou teplotu, která je devízou tohoto materiálu známou již po tisíce let. Samo hedvábí je jedním z nejlepších přírodních izolantů. Tato vlastnost je doceňovaná zejména v zimních obdobích. Naopak v létě hedvábí napomáhá snížit tělesnou teplotu odvodem přebytečné vlhkosti. Je to způsobeno tím, že má až 30% nasákavost vlhkosti, kterou dokáže rychle odvětrat.

Hedvábné vlákno je aminokyselina (protein), obsahující 18 aminokyselin totožných s lidským tělem. Tato unikátní vlastnost má blahodárný vliv na krásu naší pokožky a krevní mikrocirkulaci. Její složení působí jako přirozená bariéra proti prachu, alergenům a roztočům, kteří aminokyseliny nesnášejí. Proto v nich i lidé trpící alergiemi, astmatem, ekzémy, záněty dutin, citlivou a svědivou pokožkou nachází krásný a luxusní spánek.

 

Výplň přikrývek a polštářů tvoří zcela přírodní materiál, 100% hedvábí bource morušového.Zpracování těchto výplní probíhá zcela bez přidávání chemických látek. Přikrývky jsou certifikovány na nezávadnost materiálu dle švýcarské normy Oeko-Tex Standard 100.

Vlákno bource morušového je druhé nejpevnější vlákno dlouhé až 4 kilometry. Toto vlákno se při ručním zpracování nestříhá a rozpletené vrstvy, tenké jako pavučina, se pokládají na sebe. Proto není nutné, aby se přikrývky prošívaly, a tak nedochází k vytváření tepelných mostů, vzduchových kapes, ani shlukování výplně na jednotlivých místech. Délka

 vlákna a především jeho pevnost zajišťuje, že se obsah přikrývek a polštářů nesetřepává a neposouvá. Výplň je tak rovnoměrně rozprostřená po celé její délce i šířce.

Ložnicový nábytek

V naší kolekci najdete i ručně vyráběný ložnicový nábytek jako noční stolky, křesla, truhlice, sedáky a komody. Tento nábytek si můžete nakonfigurovat v souladu s designem Vaší postele. V kombinaci se Saffron postelí vytvoří perfektní harmonii Vaší ložnice.