Saffron | Accessories
1376
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1376,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Doplnky Doplnky

Ložní prádlo

Ložní prádlo Saffron No 1 Collection je stejně jako naše postele vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Ložní prádlo pro Vaši Saffron postel šijeme z nejkvalitnější bílé 100% egyptské bavlny, která je mimořádně příjemná na dotyk a podporuje výjimečný pocit ze zdravého spánku. Pro dokonalé ladění s Vaší Saffron postelí je No 1 Collection doplněná o saténový lem v barvě postele. Na výběr jsou lemy v barvách: Chocolate Brown, Antracit, Camel, Levander, Green, Blue, Yellow, Silver a Red.

Přikrývky a polštáře

Pro dokonalý oddych a zdravý spánek nabízíme přikrývky a polštáře z ručně tříděného jemného husího prachového peří. Výjimečné vlastnosti peří, jako jsou hydroskopie (schopnost pohlcovat vlhkost), vzdušnost a hřejivost, nenahradí žádný umělý materiál. Na výběr máte širokou škálu rozměrů a hřejivostí. Saffron přikrývky a polštáře obsahují jen to nejkvalitnější prachové peří, které zůstane vzdušné a příjemně hřejivé mnoho let. Dopřejte si zdravý spánek plnými doušky.

Saffron polštář Trio

Unikátní tříkomorový polštář Trio Vám zaručí péřovou měkkost a zároveň správnou oporu hlavy. Je tvořený dvěma komorami s nejjemnějším prachovým peřím ve vnějších vrstvách a jednou komorou plněnou husím peřím uvnitř.

Saffron přikrývky

Vyberte si ze dvou typů přikrývek: Universal a Winter. Přikrývka Universal je vhodná na celoroční používání a teplá přikrývka Winter během chladných dnů.

Naše Saffron přikrývky jsou vyráběné z 90% jemného husího prachového peří a z 10% husího peří.

Ložnicový nábytek

V naší kolekci najdete i ručně vyráběný ložnicový nábytek jako noční stolky, křesla, truhlice, sedáky a komody. Tento nábytek si můžete nakonfigurovat v souladu s designem Vaší postele. V kombinaci se Saffron postelí vytvoří perfektní harmonii Vaší ložnice.