Korporátní klient - Saffron
1972
page-template-default,page,page-id-1972,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Luxusní spánek může být i vaší vizitkou.

The IMPERIAL BEDS
Pro naši korporátní klientelu nabízíme zcela totožné produkty z kompletní nabídky Saffron Beds pod hotelovou značkou The IMPERIAL BEDS.

Jedna noc v The IMPERIAL BEDS posteli a Vaši klienti již nebudou chtít spát v jiné. Nejvíce energie si tělo dokáže doplnit během kvalitního spánku. Ručně vyráběné postele z výhradně přírodních materiálů od společnosti Saffron Beds to dokonale umožní.

Spaní na přírodních materiálech prodlužuje REM fázi spánku (rapid-eye-movement). Váš hotelový host tak bude i při namáhavé služební cestě nebo aktivní dovolené více odpočatý než v hotelích, které nemají přírodní postele. Získejte i Vy absolutně věrné zákazníky i díky The IMPERIAL BEDS postelím.

Darujte Vašim hotelovým hostům zdravý, bezpečný a revitalizující spánek

The IMPERIAL BEDS postele jsou vyrobené z nejkvalitnějších přírodních materiálů jako je vlna, bavlna, koňské žíně, švédská borovice a pružiny. My v Saffronu věříme, že jedině kontinentální přírodní postele (třísložkové matrace) poskytují ten nejvyšší komfort spánku

Při výrobě The IMPERIAL BEDS postelí používáme výlučně antialergenní přírodní materiály, vhodné i pro alergiky. Navíc mají The IMPERIAL BEDS postele Oeko-Tex® certifikát nejvyšší třídy 100, který garantuje nejvyšší kvalitu a zdravotní nezávadnost pro lidské tělo, včetně novorozenců. Naše postele jsou očalouněné 100% bavlněnou látkou, která nehoří a má protiroztočovou a protiplísňovou úpravu. Budete tak o krok dál k ochraně Vašich klientů.

Luxusní spánek může být i vaší vizitkou.

Hotely vybavené našimi postelemi:

Česká republika

Slovensko

Absolutní variabilita a individualizace

Díky ruční výrobě si můžete pro Váš hotel vybrat jakýkoliv rozměr (šířka/ výška/ délka), jakoukoliv potahovou látku (včetně možnosti vlastní látky nebo kůže), z desítek typů nožiček i čel (nebo bez čela) a různych tuhostí. Spolupráce s Vaším architektem/ designérem je vítána.

 

Dlouhá záruka a atraktivní cena

Investice do The IMPERIAL BEDS postelí se vyplatí. Poskytujeme 30-ti letou záruku na rám postele a pružiny. Při standardním užívání mají The IMPERIAL BEDS postele samozřejmě mnohem delší životnost. The IMPERIAL BEDS postele pro hotelový segment mají bezkonkurenční ceny bez jakýchkoliv kompromisů na pohodlí a kvalitě.

Hotel Aria Praha