Luna - Saffron
990
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-990,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Luna

Luxusní postel Saffron Luna vám poskytne grandiózní pocit komfortu exkluzivní třídy. Vysoce pohodlná matrace s jednou vrstvou taštičkového pružinového systému má po bocích v jedné řadě prošívání. U postelí Saffron si můžete zvolit každičký detail, a proto vám na boční prošívání nabídneme až 9 barev nití. Matrace je vysoká 20 cm a je umístěna na postelovém boxu. Ten sám o sobě obsahuje další vrstvu taštičkových pružin.

 

Kombinace přírodních materiálů – vlny, 100% bavlny a koňských žíní – dodává posteli vzdušnost a prodyšnost. Koňské žíně pohlcují vlhkost a oceňovány jsou především pro výborné termoregulační vlastnosti.

 

Všechny Saffron postele mají certifikát Oeko – Tex® nejvyšší třídy 1 (vhodné i pro novorozence). Je to známka nejvyšší možné kvality, která je garancí bezpečnosti pro lidské tělo. Jen v přírodní posteli můžete strávit třetinu života ve zdravotně nezávadném prostředí. Saffron postele jsou vyráběné ručně s využitím těch nejlepších přírodních materiálů. Při výrobě našich postelí nepřipouštíme žádné kompromisy, držíme se generacemi získaných poznatků a zkušeností. S výrobou jedné postele Saffron Luna stráví naši zkušení odborníci 60 hodin, aby zajistili tu nejvyšší kvalitu.

 

Bytelný rám postele vyrobený ze dřeva švédské borovice je výsledkem ruční práce zkušených řezbářů. Nejnovější model přichází i s novou barvou Saffron pruhovaných látek v trendy námořnické modré.

SLOŽENÍ

TOPPER Comfort (7 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. vlna / bavlna
5. potahová látka (100% bavlna)

MATRACE (20 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. taštičkový pružinový systém (14 cm)
5. volné koňské žíně
6. vlna / bavlna
7. potahová látka (100% bavlna)

SAFFRON BOX (20 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. taštičkový pružinový systém (10 cm)
5. bavlna
6. pevné dřevěné rošty
7. dřevěný rám ze švédské borovice

Vytvořte si vlastní mistrovské dílo

Vyberte si ze široké škály pruhovaných textilií, čel a postelních noh, které vytvářejí postel vašich snů.

BARVY

ČELA

POSTELOVÉ NOHY

Jste připraven změnit své sny?

Showroom

Krajina Město
Slovensko Bratislava
Slovensko Košice
Česká republika Praha
Česká republika Brno

CHCI SPÁT JAKO V BAVLNCE


    Podívejte se i na další naše postele