Saffron | Materiály
971
page-template-default,page,page-id-971,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Materiály Materiály
KOŇSKÉ ŽÍNĚ

KOŇSKÉ ŽÍNĚ

Patří mezi nejlepší materiály při výrobě postelí. Duté koňské žíně odvádějí vlhkost a zůstávají ihned suché. Mají absorpční a ventilační vlastnosti. Tvarem působí jako malé pružiny. Benefitem koňských žíní a ostatních přírodních materiálů je jejich dlouhá životnost.
Kašmírová vlna

Kašmírová vlna

Patří k nejjemnějším přírodním vláknům. Vyrábí se z jemné česané vlny koz žijících na úpatí Himálaje. Je hebká, výborně izoluje a hřeje. Ve svrchních vrstvách matrací a Topper dodává posteli exkluzivní jemnost.
Ovčí vlna

Ovčí vlna

Má vlastnosti, které jiný přírodní materiál nemůže nahradit. Odpuzuje roztoče, v létě ochlazuje, v zimě ohřívá. Spolu s bavlnou reguluje teplotu postele, zvyšuje prodyšnost a komfort při spánku. Spíte v suchu a při optimální teplotě.
Bavlna

Bavlna

Účinně odvětrává, odvádí teplo a vlhko. Vrstvy speciálne česané bavlny obalují koňské žíně a pružiny a vytvářejí příjemný měkký pocit. Postele a matrace jsou čalouněné nejkvalitnější 100% bavlnou, s hustotou tkaní až 48 nití na jeden centimetr čtvereční.
Švédská borovice

Švédská borovice

Roste pomalu v chladném skandinávském prostředí. Získává tak pevnost a odolnost. Dřevo z ní tvoří základní stavební prvek při konstrukci našich postelí. Kvalitní dřevo a preciznost při konstrukci ložního rámu zaručují odolnost a stabilitu.
PRUŽINY

PRUŽINY

Používáme pružinové systémy ze švédské oceli nejvyšší kvality, vyráběné podle najnovších svetových technologií. Jsou obalované v látkových taštičkách, aby se každá pohybovala samostatně.