Saffron | Nuova
992
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-992,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Nuova

Postel Saffron Nuova je novým přírůstkem do rodiny Saffron postelí. Pokud hledáte dobrou kombinaci kvalitního spánku, excelentního designu a ceny, tato postel je vyrobena právě pro Vás.

 

Postel Nuova je složena z bohatých vrstev volných koňských žíní, vlny, bavlny, a dvou taštičkových pružinových systémů. Hlavní matrace postele Nuova je tvořena 10 cm vysokým pružinovým systémem, vrstvami volných koňských žíní, vlny a bavlny. Pružinový systém umístěný v hlavní matraci umožňuje přesné, individuální kopírování těla, zajišťuje měkkost a pohodlí. Kromě toho se v boxu nachází druhý pružinový systém, který zajišťuje optimální podporu těla. Pevný dřevěný rám je zhotovený ze švédské borovice. Přirozená kvalita dřeva zajišťuje, že Vaše postel vydrží mnoho let a zachová úžasnou stabilitu. Právě proto Vám s hrdostí nabízíme 30ti roční záruku na všechny postelové rámy.

 

Svrchní matrace, která je složena z volných koňských žíní, vlny a bavlny zajišťuje jemný kontakt s tělem. Jedinečné vlastnosti zajišťují dokonalou ventilaci a odvádějí vlhkost. Přírodní materiály předcházejí tvorbě vlhkého prostředí a tak zůstane Vaše postel kompletně suchá.

 

Saffron postele jsou vyrobené experty s dlouholetými zkušenostmi a tréninkem ve výrobě nábytku. Prvotřídní přírodní materiály a detailní výrobní proces trvající déle než 50 hodin, vytvářejí nádhernou postel Saffron Nuova. Je známo, že kombinací tradičních řemeslných zkušeností a nejlepších přírodních materiálů dosahují Saffron postele nejvyšší kvality. Věříme, že to je jediný způsob jak to dělat.

SLOŽENÍ

TOPPER Comfort (7 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. vlna / bavlna
5. potahová látka (100% bavlna)

MATRACE (17 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. taštičkový pružinový systém (10 cm)
5. volné koňské žíně
6. vlna / bavlna
7. potahová látka (100% bavlna)

SAFFRON BOX (18 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. taštičkový pružinový systém (10 cm)
4. bavlna
5. pevné dřevěné rošty
6. dřevěný rám ze švédské borovice

Vytvořte si vlastní mistrovské dílo

Vyberte si ze široké škály pruhovaných textilií, čel a postelních noh, které vytvářejí postel vašich snů.

BARVY

Latky

ČELA

Cela

POSTELOVÉ NOHY

Nohy

Jste připraven změnit své sny?

Showroom

Krajina Město
Česká republika Praha
Česká republika Brno
Slovensko Bratislava
Slovensko Košice

CHCI SPÁT JAKO V BAVLNCE


    Podívejte se i na další naše postele