Naše postele - Saffron
994
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-994,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Saffron beds Saffron beds

AURELIA

AURELIA – POSTEL PRO KRÁLE.
NEJLUXUSNĚJŠÍ MODEL Z PRODUKCE SAFFRON, KTERÝ SPOJUJE TO NEJLEPŠÍ ZE VŠECH – ŠPIČKOVOU KVALITU, NEPŘEKONATELNÉ POHODLÍ A NEJLUXUSNĚJŠÍ MATERIÁLY.
200 HODIN MISTROVSKÉ PRÁCE MÁ SVŮJ VÝSLEDEK.

AUTHENTICA

AUTHENTICA JE SYNONYMEM PRO PRUŽNOST, STABILITU A OPORU TĚLA. SPECIÁLNÍ SLOŽENÍ PRUŽINOVÝCH SYSTÉMŮ ROVNOMĚRNĚ ROZKLÁDÁ VÁHU TĚLA, POUŽITÝ KAŠMÍR SE POSTARÁ O LUXUSNÍ ZÁŽITEK Z ODPOČINKU A MAXIMÁLNÍ KOMFORT.

PHANTASIA

PHANTASIA – MĚKKOST, PRODYŠNOST A DOKONALÁ TERMOREGULACE. TRADIČNÍ SLOŽENÍ POSTELE S PROTKÁVANOU VLNOU A BAVLNOU PŘINÁŠÍ SPOLEČNĚ S KVALITNÍMI KOŇSKÝMI ŽÍNĚMI NEUVĚŘITELNÝ KOMFORT I OPTIMÁLNÍ TEPLOTU BĚHEM VAŠEHO SPÁNKU.

LUNA

LUNA – GRANDIÓZNÍ POSTEL S VYSOKOU MATRACÍ A 2000 DÁVKAMI KOŇSKÝCH ŽÍNÍ A RUČNĚ VYROBENÝM BYTELNÝM RÁMEM ZE ŠVÉDSKÉ BOROVICE. VYBERTE SI Z LUXUSNÍCH BAREV LÁTEK A ZAŽIJTE OPRAVDOVÉ POHODLÍ.

NUOVA

NUOVA – ČAS NA OPRAVDU KVALITNÍ SPÁNEK. DEJTE SBOHEM KONVENČNÍM POSTELÍM A ZAČNĚTE SI SPÁNEK OPRAVDU UŽÍVAT. KOŇSKÉ ŽÍNĚ, JEDINEČNÝ PRUŽINOVÝ SYSTÉM A PŘÍRODNÍ MATERIÁLY JSOU ZÁRUKOU KVALITNÍ RELAXACE.