Phantasia - Saffron
996
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-996,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Phantasia

Phantasia patří do tradiční linie Saffron postelí. Vychází z původních skandinávských postupů výroby matrací z 19. století. Tato postel se během spánku vyznačuje měkkostí a pohodlností. Postel Phantasia je tvořena systémy taštičkových pružin, bohatých vrstev volných koňských žíní, vlny a bavlny. Hlavní složkou postele Phantasia jsou dva 10 centimetrů vysoké pružinové systémy, které využívají pružiny jednotlivě zabalené do látkových taštiček. Pružinový systém umístěný v hlavní matraci umožňuje přesné a samostatné kopírování těla a dodává tak posteli úžasnou měkkost a pohodlí.

 

V boxu postele se nachází druhý pružinový systém, který zabezpečuje dodatečnou oporu těla a rozložení váhy na všechny tři složky postele. V posteli Phantasia se nachází mnoho vrstev speciálně protkávané vlny s bavlnou. Přísně střežený poměr vlny a bavlny zabezpečí Vaší posteli vynikající prodyšnost a dokonalou termoregulaci. Díky těmto vrstvám bude Vaše postel dýchat, snižuje pocení a zabezpečí Vašemu tělu optimální teplotu během spánku.

 

Vlna, bavlna, koňské žíně a borovice jsou materiály, které se získávají z přírody. Nemusíte se tedy bát žádných chemických procesů a umělé hmoty, které by znehodnotily Váš klidný spánek. Příroda vytváří tu nejvyšší kvalitu a my Vám ji předáváme.

 

Použití tradičních řemeslných technik v kombinaci s využitím moderních technologií zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Každá Saffron postel je vyráběná na zakázku podle přání a požadavků zákazníka. Aby Saffron Phantasia splnila všechny Vaše nároky, naši odborníci stráví při její výrobě v průměru 75 hodin. Spánek na ní Vás přesvědčí péřovou měkkostí, pohodlností a výbornou ventilací vzduchu. Budete se cítit jako v pohádce.

SLOŽENÍ

TOPPER DE LUXE (8 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. hedábí
3. vlna / bavlna
4. volné koňské žíně
5. volné koňské žíně
6. vlna / bavlna
7. hedvábí
8. potahová látka (100% bavlna)

MATRACE (22 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. taštičkový pružinový systém (10 cm)
5. taštičkový pružinový systém (10 cm)
6. volné koňské žíně
7. vlna / bavlna
8. potahová látka (100% bavlna)

SAFFRON BOX (23 cm)

1. potahová látka (100% bavlna)
2. vlna / bavlna
3. volné koňské žíně
4. taštičkový pružinový systém (14 cm)
5. bavlna
6. pevné dřevěné rošty
7. dřevěný rám ze švédské borovice

Vytvořte si vlastní mistrovské dílo

Vyberte si ze široké škály pruhovaných textilií, čel a postelních noh, které vytvářejí postel vašich snů.

BARVY

ČELA

POSTELOVÉ NOHY

Jste připraven změnit své sny?

Showroom

Krajina Město
Slovensko Bratislava
Slovensko Košice
Česká republika Praha
Česká republika Brno

CHCI SPÁT JAKO V BAVLNCE


    Podívejte se i na další naše postele